Aktuální zprávy

Atraktivní trojboj! Tygry čekají tři domácí zápasy v řadě

Liberec - Po skalpu Pardubic mají Tygři před sebou čtyři dny volna, poté však naservírují svým fanouškům parádní hokejové menu. Nenechte si ujít tři domácí zápasy v řadě!

Tři domácí zápasy v pěti dnech. To je skvělá hokejová nabídka, na kterou se v Home Credit Areně můžeš těšit již na konci tohoto týdne. Odstartuje ji páteční souboj s Českými Budějovicemi, které mají na kontě v tuto chvíli dvě výhry v řadě. V neděli pro změnu zavítá pod Ještěd pražská Sparta, která má našemu týmu po výhře Tygrů 4:1 v O2 Aréně co vracet. A hned v úterý dorazí do Home Credit Areny Vítkovice.

Nenech si ani jeden z těchto zápasů ujít! Nezapomeň, že si můžeš zajistit vstupenky na všechny zápasy základní části 2023/24. V prodeji tak najdeš také prosincové zápasy či všechny duely této sezony, které Tygři odehrají až v novém kalendářním roce. Máš tak šanci vybrat si ta nejlepší místa a nečekat až na chvíli, kdy budou těsně před zápasem vyprodána.

Krom toho jako vždy platí, že s předstihem si můžeš vstupenky zajistit za ty nejlepší možné ceny. Také letos totiž platí tzv. plovoucí ceník vstupenek. To znamená, že se cena vstupenek může měnit s ohledem na termín zápasu, soupeře či den v týdnu, v němž se zápas hraje. V úvodu prodeje si však můžeš jednotlivé zápasy zajistit za základní cenu, tak rozhodně neotálej! Nakoupit s předstihem se vyplatí.

Online prodej

Jednorázové vstupenky i permanentky si samozřejmě můžeš jako již tradičně zakoupit z pohodlí vlastního domova online v síti Ticketportal. Tak neváhej a měj své místo na zápasech Bílých Tygrů Liberec jisté!

VSTUPENKY ONLINE KUPUJ ZDE

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner