Aktuální zprávy

Vánoce v tygřím fanshopu! Hledej tipy pro Ježíška

Liberec - Už zhruba za měsíc vypuknou oblíbené Vánoční svátky. Je tedy pomalu na čase sepisovat si seznam pro Ježíška. Pro inspiraci můžeš vyrazit k nám do fanshopu a e-shopu, kde najdeš spoustu tipů, jimiž potěšíš nejen své nejbližší.

Stejně jako každý rok potěší pod vánočním stromkem spousta tygřích klasik, jako je například povlečení, polštář s podobiznou vybraného hráče nebo třeba půllitr v dárkovém balení. Chybět samozřejmě nemůže ani spousta triček, šál nebo kousky z oblíbené fashion kolekce.

Na stole každého tygřího fanouška samozřejmě nesmí chybět stolní kalendář pro rok 2024 s fotografiemi všech hráčů A.týmu, díky němuž vám v novém kalendářním roce neunikne žádné důležité datum. V prodeji jej naleznete za 149 Kč.

Samozřejmostí jsou na našem e-shopu také letošní dresy, které naleznete v modré i bílé variantě, a to jak fandresy s tištěným logem, tak originální hráčské dresy s vyšitým logem. Objednat si můžete variantu s číslem a jménem svého oblíbeného hráče nebo si nechat vyrobit dres na míru se svým číslem a jmenovkou!

Chcete najít více tipů pro Ježíška? Kompletní sortiment fanpředmětů najdete v kamenné prodejně tygřího fanshopu. Fanshop naleznete v areálu Sport Parku Liberec naproti předprodeji vstupenek na Rotundě. Otevřen je každý všední den od 9 do 18 hodin s polední pauzou od 12 do 13 hodin. Otevřeno je též v průběhu každé akce konané v Home Credit Areně. A pozor, majitelé permanentek Bílých Tygrů mohou na nákup využít slevu ve výši 10 %!

Pokud preferuješ nákup dárků z pohodlí vašeho domova, můžete využít e-shopu, v němž nalezneš kompletní nabídku tygřího merche. Vybrat si můžeš ze široké palety možností dopravy - kromě osobního vyzvednutí si můžeš zvolit například Českou poštu, kurýrní službu DPD či Zásilkovnu. Při nákupu nad 1 000 Kč navíc máš vybrané formy dopravy zcela ZDARMA! Který z našich produktů si vybereš?

PŘEJÍT DO FANSHOPU

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner