Tygří Letní Challenge

Kdo trať Tygří Letní Challenge v jejím premiérovém ročníku zdolal, jistě si ji dobře pamatuje. Fanoušci budou mít opět za úkol zdolat 900 metrů na trati pod lanovkou na Ještěd, kde je čeká převýšení téměř 300 metrů. A znovu budete mít možnost změřit síly nejen s Bílými Tygry, ale také dalšími hosty, kteří se do soutěže zapojí!

Letos jsme si pro vás připravili čtyři kategorie - muži, ženy, děti od 9 do 14 let a děti do 8 let. Deset nejrychlejších v každé kategorii postoupí do velkého finále, které se uskuteční v pátek 20. srpna.

Novinkou je také systém měření času. Stačí naskenovat QR kód na startu a v cíli, vyplnit základní údaje a čas vám bude změřen automaticky, čímž budete zařazeni do aktualizovaného pořadí. Odpadá tak nutnost odesílat výsledek či fotografii emailem. Zároveň však budete potřebovat chytrý telefon, pomocí kterého startovní a cílový QR kód naskenujete.

V průběhu trvání kvalifikačních kol Tygří Letní Challenge se můžete těšit také na několik výzev spolu s našimi partnery, v nichž budete moci nad rámec tygřích odměn získat i další ceny. A ve velkém finále budete bojovat o hlavní cenu v podobě horského kola v dospělých kategoriích a koloběžky v dětských kategoriích!

Zapojte se do Tygří Letní Challenge a změřte síly s Bílými Tygry!

Pravidla Tygří letní challenge

  • Zdolej od 1. 7. do 31. 7. trať Tygří Letní Challenge pod lanovkou na Ještěd
  • Změř si čas naskenováním QR kódu na startu a v cíli
  • Porovnej se s Bílými Tygry a ostatními fanoušky ve 4 soutěžních kategoriích (muži, ženy, děti od 9 do 14 let a děti di 8 let)
  • Nejlepších 10 v každé kategorii postupuje do finále, které se uskuteční 20. srpna
  • Je možné zdolat trať víckrát a vylepšit si výsledný čas, nárok na odměnu má však každý účastník pouze jednou
  • Start v Tygří Letní Challenge je na vlastní nebezpečí
  • Zapojením do soutěže účastník souhlasí se zpracováním a užitím osobních údajů
  • Vzhledem k náročnosti trati si nezapomeňte sportovní oblečení a obuv

Kontaktní osoba v případě potíží: Katarína Holáňová (holanova@hcbilitygri.cz, +420 731 547 898)

Trať

Trať Tygří Letní Challenge startuje u spodní stanice vleku F10 (GPS: 50.7353067N, 14.9999928E). Vede pod lanovou dráhou na Ještěd a končí u asfaltové silnice (GPS: 50.7333119N, 14.9883064E).

Délka trati je 900 metrů, převýšení činí 290 metrů.

mapa tygří challenge

Jak dorazit na start?

1, Autem - Zaparkovat je možné na centrálním parkovišti P3 či na parkovišti P1 přímo u spodní stanice kabinové lanovky. Cena parkovného je 100 Kč / den.

2, Tramvají č. 3 - Vystupte na konečné na Horním Hanychově a pokračujte pěšky směrem ke spodní stanici kabinové lanovky.

Odměna pro účastníky a pro vítěze

Všichni účastníci Tygří Letní Challenge obdrží po zdolání trati balíček s tygřími odměnami v podobě pamětní medaile, voucheru na vstupenku, voucheru do fanshopu či voucheru na občerstvení v restauraci Stadion. K vyzvednutí budou od 1. července oproti jmennému seznamu na recepci hotelu Arena v areálu Sport Parku Liberec.

Nejrychlejších 10 závodníků z každé kategorie postupuje do finálového závodu, který se bude konat v pátek 20. srpna 2021. Účastníci finále budou začátkem srpna kontaktováni s dalšími informacemi.

Pro účastníky finálového závodu budou nachystány věcné ceny v celkové hodnotě přes 100 000 Kč. Pro vítěze mužské a ženské kategorie máme připraveno horské kolo. Vítězové dětských kategorií se pak může těšit na koloběžku a spoustu dalších cen.

partneři challenge

Aktuální výsledky

Výsledky můžete sledovat po kliknutí na odkaz ZDE. Trať již za sebou mají tři Tygři - Jan Ordoš, Dávid Gríger a Lukáš Derner. Jak si v porovnání s nimi v Tygří Letní Challenge povedete? Dokážete překonat hráče A-týmu či ostatní fanoušky? Zapojte se i vy a bojujte o ceny za více než 100 000 Kč!

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY TYGŘÍ LETNÍ CHALLENGE

Naši partneři

Generální partner
Generální partner