7. třída zvítězila v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav/Liberec - Druhou půli základní části ligy starších žáků začali sedmáci úspěšně. V sobotu porazili Mladou Boleslav na jejím ledě 5:4. O plném bodovém zisku rozhodli Liberečtí ve druhé třetině, kterou vyhráli 2:1. Hned ve třech gólech Bílých Tygrů měl prsty Josef Bajer.

Ve ŠKO-ENERGO aréně se sedmákům Bílých Tygrů dařilo. Ve vyrovnané první třetině se Tygři ujali dvakrát vedení, které v obou případech trvalo právě jednu minutu. Nerozhodný zápas naklonili ve druhé periodě na svoji stranu pětiminutovým vedením domácí. To ale bylo jejich první a poslední vedení v tomto zápase. Od půlky utkání mladí Tygři vyrovnaným výkonem kráčeli pro výhru nad tradičně silným soupeřem. O cenné vítězství se nedali připravit ani po kontaktním gólu z trestného nájezdu tři minuty před koncem zápasu. Třemi kanadskými body se v tomto zápase blýsknul Josef Bajer (branka plus 2 asistence).