Aktuální zprávy

Bojovník Dominik Lakatoš Tygrem utkání proti Vítkovicím

Liberec – Z pohledu Dominika Lakatoše byl zápas s Vítkovicemi plný výrazných momentů. V první třetině byl tvrdě sražen hostujícím Szturcem a z ledu zamířil rovnou do kabiny, do utkání se však vrátil a druhou brankou upravil na konečných 2:0. I díky tomuto zásahu si vysloužil titul Tygra utkání.

Na konci první třetiny mnoha divákům v Home Credit Areně jistě pořádně zatrnulo. Dominik Lakatoš si sjížděl pro puk k mantinelu, když ho zasáhl Roman Szturc. „Chtěl jsem vyhrát souboj, ale protihráč mi tam nechal nohu a trefil mě pod koleno,“ komentoval mladý forvard střet s vítkovickým útočníkem.

Chvíli zůstal ležet na ledové ploše, následně za asistence spoluhráčů a masérů zamířil přímo do kabiny. Mnozí si možná mysleli, že už do zápasu nezasáhne, Lakatoš však byl pro druhou třetinu připraven. „O odstoupení jsem ani na chvíli nepřemýšlel,“ popisoval po utkání odhodlaně.

A nejen to, v polovině třetího dějství dokonce obstaral i druhou branku zápasu. Prudkou ránu Radima Šimka totiž vítkovický gólman Kantor pouze vyrazil a Lakatoš, který se ve správný čas nacházel na hranici brankoviště, kotouč pohotově dorazil za jeho záda.

Svým skvělým výkonem a odhodláním si nakonec od vás vysloužil nálepku Tygra utkání, když s těsným náskokem porazil Jakuba Valského. Stal se tak již osmým hráčem, který alespoň jednou v probíhající sezoně dokázal ovládnout tuto anketu.

Nejčastěji se Tygrem utkání zatím stal již zmíněný Jakub Valský, který má na kontě již šest těchto titulů. Na druhém místě se nachází Michal Bulíř, který dokázal anketu ovládnout třikrát, po dvou triumfech mají Ján Lašák a Martin Bakoš. Jednou se radovali Petr Vampola, Lukáš Krenželok a Michal Řepík. I nadále platí, že mezi vítězi nenajdeme jediného obránce.

A kdo bude vaším Tygrem utkání v zápase proti brněnské Kometě? To je znovu pouze na vás. Přijďte v úterý do Home Credit Areny náš tým podpořit a dotlačme ho společně k dalšímu cennému triumfu!