Junioři sehráli na Kladně nešťastný zápas

Smolně vstoupili liberečtí junioři do dvojzápasu o třetí místo. Na Kladně vedli gólem Daňa z první třetiny, ve druhé části ale o vedení přišli. Ve 25.minutě při hře čtyř proti čtyřem vyrovnal Hluchý. Brzy poté vyfasoval 2+2 minuty za sekání a hru loktem Michal Kapička, Bílí Tygři ale dlouhé oslabení přežili. Když se zápas lámal do druhé poloviny, měli naopak oni k dispozici téměř čtyřiminutovou přesilovku. Liberečtí mladíci s ní však naložili po vzoru svých starších kolegů a co bylo horší, v rozmezí pouhých dvaceti vteřin vstřelilo Kladno při vlastním oslabení dva góly a zvýšilo tak už na 3:1. Obránce Petrmichl ještě ve 43.minutě v přesilovce snížil, vyrovnat už ale Bílí Tygři nedokázali. Druhý, poslední zápas se hraje v úterý v Liberci. Aby získali Bílí Tygři bronzové medaile, musí zvítězit - při jedné výhře na každé straně rozhoduje skóre.