Aktuální zprávy

Tygrem utkání proti Plzni jste zvolili Michala Řepíka

Liberec – Nejlepším Tygrem v utkání proti Plzni jste si v hlasování zvolili Michala Řepíka, který pouze o pět hlasů předčil svého spoluhráče z útoku Michala Birnera. Dočkali jsme se tedy již šestého různého vítěze této ankety.

Řepík si vaši přízeň zajistil hlavně momentem z 59. minuty, kdy po přesné přihrávce od Petra Vampoly poslal zápas do prodloužení. Aktivně si ale počínal i ve zbytku zápasu a spolu s celou první lajnou byl na ledě velmi výrazným hráčem.

Druhý v hlasování skončil Michal Birner, střelec první branky zápasu, a třetí příčku obsadil mladík Dominik Lakatoš, který zvyšoval po polovině utkání na 2:1.

Po vítězství v anketě Tygr utkání se Michal Řepík připojil k dosavadní čtveřici hráčů, kteří již tuto anketu dokázali jednou ovládnout. Těmi jsou Ján Lašák, Martin Bakoš, Petr Vampola a Michal Bulíř. Lépe si pak vedl pouze Jakub Valský, který dokázal v této anketě triumfovat už dvakrát a má tak zatím nejblíže k titulu Tygr roku.

Na další příležitost volit svého Tygra utkání si nyní budete muset chvíli počkat, neboť po zápase Ligy mistrů s Davosem následuje reprezentační přestávka. Už v pátek 13. listopadu však Tygři opět vyjedou na led Home Credit Areny k extraligovému zápasu s Mladou Boleslaví. Kdo dokáže triumfovat v této anketě po reprezentační pauze? To bude záležet opět pouze na vás.