Šestka za to pořádně vzala! Dvacet gólů do sítě Kobry a nejvyšší výhra sezóny byla na světě

Liberec - Šestá třída má za sebou opravdu povedený víkend. Po výhře nad Hvězdou Praha porazili svěřenci Vojtěcha Fialy také další pražský celek - Kobru. Obranu týmu z hlavního města pokořily šelmy hned dvacetkrát.

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 25
Bilance: 17 - 2 - 6
Aktuální forma: 2 výhry
Skóre: 213:108
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Kobra Praha 20:3 (11.2. 2018)

Šestá třída začala svoji pouť za nejvyšší výhrou v sezóně poměrně vlažně. Po dvaceti minutách bylo skóre velmi těsné, když Kobra držela jednobrankový odstup. Tygři to ale na začátku druhého dějství pořádně odšpuntovali a ve druhé a třetí periodě nastříleli shodně po devíti brankách. I proto se nakonec konečný výsledek vyšplhal až na 20:3.

Vojtěch Fiala
„Od první minuty to bylo jednoznačné utkání. Opět jsme museli hrát v jedenácti hráčích, protože i mladší kategorii trápí marodka. K vidění bylo hned několik pohledných akcí. Je dobré, že jsme to nezabalili a že nás bavilo střílet góly až do závěrečného hvizdu."