Opět nepodařené utkání 6.třídy

Šesté třídě Bílých Tygrů se prozatím nedaří. Reputaci si chtěla vylepšit na ledě Mladé Boleslavi. Tygři byli dlouho domácím vyrovnaným soupeřem, poté však v rychlém sledu několikrát inkasovali a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Zápas nakonec skončil 6:2 pro domácí, přičemž na liberecké straně se zaskvěl především Michal Gecko, autor dvou branek.

K dalšímu přátelskému utkání zajížděli mladí Tygři do Mladé Boleslavi. Od začátku na domácího soupeře vlétli a výsledkem jejich řádění byl první gól, který vsítil po přihrávce od Macka, Michal Gecko. Poté měli Tygři spoustu dalších šancí, ale akce Macka či Revaje s Babcem bohužel brankou neskončily. Iniciativu tak převzali domácí a do konce první třetiny stihli vyrovnat na 1:1.

Ve druhé třetině Boleslav tlačila a liberečtí brankáři Najman a Krejbich se ocitli v ohni střel, kterému dlouho dokázali vzdorovat. Pak však bohužel přišly hrubé chyby mladých Tygrů, které Boleslavští dokázali využít. Po druhé třetině se tak šlo do kabin za stavu 4:1 pro domácí...

V kabině museli trenéři trochu zvýšit hlas a hlavně Tygry trochu vyburcovat. Bohužel hned na začátku třetí třetiny soupeř odskočil na rozdíl čtyř branek a tím vlastně rozhodl o vítězi tohoto utkání. V závěru ještě kosmeticky upravil skóre opět Michal Gecko, který po nahrávce Noska podruhé rozvlnil síť boleslavské branky. Po závěrečném hvizdu tak na tabuli svítil stav 6:2 pro domácí Boleslav.

Komentář trenéra Jana Šťastného: "Jsme zklamáni. Musíme být ale trpěliví a i nadále poctivě pracovat na tréninku. Pevně věřím, že se to již brzy začne obracet a my začneme hrát líbivý hokej."