Foto k zápasu

Fotografie z pátého semifinále - prodloužení a loučení

Fotografie z prodloužení a pozápasové fotografie.

V prodloužení se ocitl ve velké šanci Rataj. Vyjel zpoza branky, Snopek jej neubránil, Ratajovu přízemní střelu ale Lašák pokryl

Podkonický prosvištěl po pravém křídle, kličkou si položil Havíře, při střele mu ale kotouč sjel z hole.

Slovenský centr měl stále puk pod kontrolou a zkusil to znovu. Proti jeho opakované střele ale parádně zasáhl Lašák vyrážečkou

A za dvě minuty opět v gólovce Podkonický, tentokrát mu parádně nahrál z pravého křídla Hanzlík

Podkonický se pokusil Lašáka obstřelit, ovšem minul

Za pár vteřin Průcha přihrával od mantinelu napříč pásmem, při tom namazal zcela volnému Vrbatovi. Ten si chvíli zpracovával skákající puk a pak z otočky pálil jen do Lašáka.

Na druhé straně se snažil sklepnout skákající puk Bulis, netrefil jej ale dobře a tak jej ukryl Hnilička.

Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. V osmé sérii rozhodl o konci semifinálové série bravurně zvládnutým forhendovým blafákem Tomáš Blažek.

(Fotografie z nájezdů naleznete pod reportáží.)

Zápas skončil, Pardubice slaví

Skončila celá série a tak se hráči loučí - zde dva srdcaři Tomáš Blažek a Václav Novák

Liberecký kapitán vedl své mužstvo i při podávání rukou

Had hokejistů se zvolna sunul proti sobě

Václav Novák se zdraví s Jánem Lašákem

Srdečně se pozdravili i dva reprezentanti Milan Hejduk a Milan Hnilička. Jejich skóre při nájezdech bylo vyrovnané 1:1.

Bílí Tygři poděkovali skvělým libereckým fandům

A pozdravili se i hrdinové úterní bitvy

Pardubice slaví postup do finále, Bílí Tygři se trousí do kabin. Sezóna skončila.